UUDISTOODE!
Universaalsed üksikud nagid, mis sobivad erinevatesse ruumidesse. Nagide mõõdud jäävad vahemikku 5-12 cm. Nagisid on lihtne paigaldada otse puitseinale ja kaasa tuleb nagiga universaaltüübel, mis sobib nii kivi-,betoon- ja kipsseinale. Kuna iga kivi on omanäoline, siis nende kujud varieeruvad samuti. Oleme koostöövalmid ja saame vajadusel muuta nagide värve ja muid omadusi leides just teile sobiva lahenduse.

Lisa ostukorvi
25,41 €
Kui laava purske järel tekib kuuma laava kuivades laavakivi, mis on looduses harvaesinev nähtus. Nii on ka iga meie “Laava” nagi eriline ja kaunistab iga seina muutes selle omanäoliseks tehes loodusele komplimendi. Sobib kasutamiseks erinevatesse ruumidesse, kannatab külma ja sooja.
Nagi “Laava” jääb mõõtmetelt vahemikku 5-10 sentimeetrit ning kaalub 100-150 grammi.


Lisa ostukorvi
25,41 €
Kuna meteoriidisadu on haruldane sündmus siis ka iga nagi “Meteoriit” on haruldus omaette. See nagi on justkui lihvimata teemant. Naturaalsest kivist nagid, mis sobivad kasutamiseks erinevates ruumides. Kannatavad nii sooja kui ka külma.
Nagi “Meteoriit” jääb mõõtmetelt vahemikku 5-15 sentimeetrit ning kaalub 150-650 grammi.

Lisa ostukorvi
25,41 €

Sellest nagist õhkub karge rahe hõngu. “Rahe” on põhjamaiselt kaunis aksessuaar, mis sobib igasse kodusse. Dekoratiivne naturaalvalge kivi, mis ei määri. Sobib kasutamiseks erinevatesse ruumidesse, kannatab külma ja sooja.
Nagi “Rahe” jääb mõõtmetelt vahemikku 5-15 sentimeetrit ning kaalub 150-500 grammi.Lisa ostukorvi
25,41 €

Looduse poolt ümaraks lihvitud rahnud on oma kujult ja väljanägemiselt ainulaadsed. “Rahn” on ürgse ja lihtsa disaini poolt sobiv kaunistus igale seinale. Naturaalsed kivist nagid, mis sobivad kasutamiseks erinevates ruumides. Kannatavad nii sooja kui ka külma.
Nagi “Rahn” jääb mõõtmetelt vahemikku 5-20 sentimeetrit ning kaalub 150-600 grammi.

UA-199484640-1